35 Yıldır Sigorta  sektöründe aralıksız faaliyet gösteren Akdağ Sigorta LTD. ŞTİ tüm sigorta branşlarında eksiksiz profesyonel bir sigorta danışmanı hizmeti vermektedir. Müşterilerimizin karşı karşıya kaldıkları riskleri tanımlamalarına ve analiz etmelerine yardımcı oluyor,faaliyet gösterdikleri sektörü derinlemesine inceleyerek onlara en uygun çözümler üretmeye çalışıyoruz. Güven ve ilginin son derece önemli olduğunu hiçbir zaman unutmadığımızdan müşterilerimizin gereksinimlerini fazlasıyla dikkate alarak mevcut sigorta ürünlerimizle onların ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap veriyor yada yeni özel çözümler üretiyoruz. Girişimci bir ruha sahip olan ekibimizin başlıca hedefi, müşteri yolu ile yeni müşterilere ulaşmak ve her türlü zorda olsa müşteriyi sigorta konusunda net ve doğru bilgilendirerek karşı karşıya kalabilecekleri tehlikelerini doğru ürün sunarak asgariye indirmek ve portföyümüze katmaktır.

Amacımız siz değerli müşterilerimizi,
                *Oluşabilecek riskler konusunda doğru bilgilendirmek,
                *Risklerinizi asgariye indirmek için öneriler sunmak,
                *Şirketimizle çalıştığınız süre içinde değerli firmanızın sadece sigortacısı değil, sigorta danışmanı olmak ve başlangıçta gösterdiğimiz duyarlılığın ve titizliğin şirket kültürümüzün bir parçası olduğunu kanıtlamaktır.  

     Türk Sigorta Sektöründe 35 yıllık bilgi birikimine ve güçlü yapıya sahip Kurumsal Sigortacılıkta çok büyük deneyimleri olan şirketimiz, sektörün verdiği sorumluluk bilinci içinde, dinamik ve profesyonel
kadrosu ile  sizlere en iyi hizmeti verme konusunda her zaman hazır ve kararlıdır.

Her türlü sigorta konularınızla ilgili sorularınızı,önerilerinizi,görüş ve talimatlarınızı 0212 676 80 00 nolu müşteri bilgilendirme hattımıza iletmenizi bekliyoruz.